Faaliyet Alanları

Karkom Dijital Tic. A.Ş

Hobium.com Eylül 2014 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük hobi e-ticaret sitedir.

Kartopu, Aker Tekstil, Ersur Tekstil, Sibel Tekstil, Tailord, Hürkimsa Kimya, Karbel Konfeksiyon firmalarını bünyesinde bulunduran Karbel Grup Şirketleri’ne bağlı olan Hobium’da 6000’den fazla hobi malzemesi ve 30’dan fazla marka bulunmaktadır.

El örgü ipleri ve örgü yardımcıları alanında birçok ürün çeşitliliği bulunan Hobium’da pamuklu iplerden akrilik iplere, örgümatiklerden tığ-şiş ürünlerine kadar malzemeye bir tıkla ulaşabilir, örgülerinize başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Yarnend, Loren, La Mia markaları Hobium’un üretimi olan markalardır ve sadece Hobium.com’da bulunur.

Hobium.com web sitesinin yanında yurtdışı siparişlerinizi Hobiumyarns.com’dan verebilirsiniz. Hobiumyarns’ın “Wholesale” adı altında toptan satış yapılan bir alanı da mevcuttur.

Yeni projeler üretmeye devam eden Hobium’da, tüm örgü modellerinizi yazıp yazar olabileceğiniz platform orgumodelleri.com ise 2018 Eylül’de açılmıştır. Artık aldığınız ürünlerle yaptığınız projelerinizi orgumodelleri.com’da sunabilir, kendi profilinizi oluşturabilirsiniz.

Hobium, her geçen gün örgüseverlere daha çok ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlı kaliteli ürünlerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Hobium’un en temel amaçlarından biri ise markayı, lokalden globale taşımaktır.

Dijitalin etkili gücünü, dijitalde alanında tek olması ile buluşturan Hobium, sektördeki pazar payını arttırarak her yıl %150 büyüme performansı göstermektedir.

 

www.hobium.com